bythewind.pl


jednodniowe wyjazdy na express narty Wrocław

Wyjazdy z nami przypominają wycieczki ze znajomymi… no, z dużą ilością znajomych ;). Co roku organizujemy wyjazdy do sprawdzonych ośrodków narciarskich w Polsce. Spędzamy wspólnie czas, szalejemy razem na śniegu i świetnie się bawimy. Jesteśmy w gronie osób, które znają się od dawna i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Jesteśmy otwarci na nowo poznanych członków naszych wypraw. Wśród nas poznasz wielu ciekawych ludzi mających różnorodne pasje. Chętnie dzielą się w drodze do kurortów, na wyciągach czy w przerwach na zjedzenie czegoś ciepłego na stoku. Część z nas to też doświadczeni narciarze i snowboardziści, a także instruktorzy. 
Dziękujemy za wspólne szusowanie w sezonie 2022/2023


Serdecznie zapraszamy w przyszłym sezonie zimowym

Poniżej przedstawiamy tabele zawierającą informacje o planowanych ekspres nartach. Przewidziane są promocje i rabaty.
Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz dołączenia do grupy na Facebooku.

WROCŁAW zieleniec/CZARNA GÓRA

najbliższe wyjazdy
 • 09.12.2023 - sobota
 • 16.12.2023 - sobota
 • 30.12.2023 - sobota
 • 31.12.2023 - sobota
Popularne
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Koniec promocji

A może z innych miejscowości?

Mieszkacie w miejscowościach, przez które przejeżdżamy w każdy weekend? Nie masz jak dostać się na miejsce zbiórki we Wrocławiu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 

Skontaktujcie się z nami i ustalcie miejsce, z którego możemy Was zabrać!

startujemy z

Zieleniec

Czarna Góra

jeździmy do sprawdzonych ośrodków narciarskich w każdą sobotę i niedzielę

cena:

pakiet

Indywidualny
210/230 PLN
 • transport 90PLN
 • K. normanly:140PLN
 • K. ulgowy:120PLN
w cenie OC SKI

pakiet

Grupowy (min 5 os.)
200/220 PLN
 • transport 80PLN
 • K. normanly:140PLN
 • K. ulgowy:120PLN
w cenie OC SKI

pakiet

Rodzinny (min. 1+1)
190/210 PLN
 • transport 70PLN
 • K. normanly:140PLN
 • K. ulgowy:120PLN
w cenie OC SKI

pakiet

dla stałej ekipy (min. 1 wyjazd z nami)
205/225 PLN
 • transport 85PLN
 • K. normanly:140PLN
 • K. ulgowy:120PLN
w cenie OC SKI

pakiet

duża grupowa (min 10 os.)
185/205 PLN PROMOCJA - 25PLN OD OSOBY!
 • transport 65PLN
 • K. normanly:140PLN
 • K. ulgowy:120PLN
w cenie OC SKI

dodatkowe rabaty:

TK – tańszy karnet: – 10PLN – *regulamin
DR – duża rodzina(2+2): drugie dziecko transport gratis

minus 10% wypożyczenie sprzętu!

Wybierając naszą ofertę możesz skorzystać z rabatu 10% na wypożyczenie sprzętu w Czarnej Górze. 

Opinie:
Pieterekxd 123
Pieterekxd 123
Bardzo fajne obozy i szkolenia. Nawet jako osoba posiadająca patent żeglarski od roku mogłem się dowiedzieć wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o żeglarstwie. Bardzo polecam.
Marta Borkowska
Marta Borkowska
elegancko pięknie ślicznie
Nikodem Staszczak
Nikodem Staszczak
👍
Ola Kamińska
Ola Kamińska
Jeden z najlepszych obozów na jakich byłam! Świetni instruktorzy, naprawdę dużo zyskałam w dziedzinie żeglarstwa. Cudowna przygoda, szczerze polecam i na pewno wrócę w przyszłym roku!
Katarzyna Janiczek
Katarzyna Janiczek
Wspaniały obóz. Co roku gdy przyjeżdżam dowiaduję się nowych niezbędnych informacji do samodzielnej żeglugi. Przyprowadzam znajomych, którzy wydają się równie zadowoleni co ja!!! Obóz jest suuuuper, fajna, ale także doświadczona kadra, a także super ludzie, z którymi można dzielić się tą wspaniałą pasją!!! Dużo się już nauczyłam na obozach i zamierzam w następnych latach tu wracać.
Marta
Marta
Córka wróciła zachwycona z obozu na Mazurach. Super atmosfera, przygoda i nauka, profesjonalna, sympatyczna kadra. Za rok koniecznie kolejny obóz z By The Wind.
Wojciech Bazan
Wojciech Bazan
Instytucja prowadzona przez nietuzinkowych ludzi, z pasją i świetną opieką nad szkolonymi w żeglarskim fachu młodymi ludźmi. Warte zdecydowanego polecenia.
Maja Warchoł
Maja Warchoł
Córka niesamowicie zadowolona z obozu, pełna pozytywnych emocji, wspomnień i doświadczeń, "grozi" że w przyszłym roku też się wybiera więc to chyba najlepsza rekomendacja 🙂
Barbara Al Naib
Barbara Al Naib
Wielkie dzięki dla Pana Łukasza i pozostałych opiekunów. Te dwa tygodnie były super przygodą dla Samiego. Jest mega zadowolony i my jako rodzice również. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. Dziękujemy.
Oliwia Zachariasiewicz
Oliwia Zachariasiewicz
Profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam

ramowy plan dnia

Cena zawiera karnet Zjazdowy ski

Pliki do pobrania

organizacja SKibus narty wrocław

miejsce zbiórki: ul. Borowska 99 – parking przy Aquaparku (żółto – brązowy autokar przy przystankach autobusowych lub mniejszy biały bus) – patrząc w stronę wejścia do Aquaparku
idziemy w prawo i potem w lewo, obok Kauflandu
)

zbiórka: 06:30
odjazd: 06:40

odpłatność

Nazwa
By The Wind
Nr rachunku bankowego:
46 1140 2004 0000 3902 7962 2449
Tytuł przelewu:
Express narty termin 
Kwota:
w zależności od pakietu (na konto wpłacamy za transport i karnet) 
Potwierdzenie przelewu:
biuro@bythewind.pl

biuro - więcej informacji

Telefon kontaktowy
503 772 229
Biuro:
poniedziałek – niedziela: 10:00 -20:00 
E-mail:
biuro@bythewind.pl

Zapisy na express narty

Ponowne zapisy startują pierwszego grudnia 2023r.

Formularz wypełniają wszystkie osoby niezależnie od wybranego pakietu!

Express narty

Cieszy się dobrą opinią „rodzinnego” ośrodka narciarskiego ponieważ jest umiejscowiony na granicy polsko-czeskiej w górach Orlich. Stoki narciarskie są tam dopasowane zarówno dla tych co stawiają pierwsze kroki, jak i jeżdżących narciarzy.  Mają tam do dyspozycji trasy o różnym stopniu trudności. W przypadku braku śniegu część tras jest dodatkowo naśnieżana, w związku z tym utrzymywane są tam świetne warunki śniegowe do jazdy. Oświetlenie pozwala na korzystanie z nich do godz. 20.00. W ośrodku znajduje się również snowpark. Ze względu na rozbudowaną infrastrukturę turystyczną w przerwach można wybrać się do barów i restauracji położonych w obrębie kurortu.

To natomiast najbardziej znany szczyt potężnego Masywu Śnieżnika (1425 m), najwyższy we wschodnich Sudetach. Obszar ten słynie z gęstych lasów. Pozwalają one na długo ukryć pokrywę śnieżną przed promieniami słońca i utrzymać ją od listopada do kwietnia. Położony tam ośrodek górski to gratka dla miłośników zimowego szaleństwa. Znajduje się tam 9 wyciągów i 20 tras o różnym stopniu trudności i łącznej długości prawie 15 km. Podobnie jak w Zieleńcu, większość z nich jest sztucznie dośnieżana i dobrze oświetlona. Znajduje się tam też wiele restauracji i wypożyczalni. Jeśli więc nie macie jeszcze swojego sprzętu, bez problemu możecie wynająć go na miejscu.

WYjazdy w każdy weekend

W grudniu czasem chciałoby się zapaść w sen zimowy, obudzić się z niego dopiero wiosną! Bez wątpienia nie warto w tym okresie rezygnować z aktywności fizycznej. Jazda na nartach albo na snowboardzie to doskonały sposób na podtrzymanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej, spalenie zbędnych kalorii
i nabranie odporności. Podczas jazdy wzmacniamy właściwie wszystkie partie mięśni. Poprawiamy ogólną wytrzymałość organizmu oraz zwiększamy pojemność płuc i wydolność serca. Reasumując, obcowanie z pięknymi, zimowymi widokami pozwala natomiast oderwać się od szarej, miejskiej codzienności. Nabrać energii do dalszego działania. A tam, gdzie się wybieramy, naprawdę jest pięknie…

Czechy dysponują także doskonałymi stacjami narciarskimi. M.in. Jańskie Łaźnie, Szpindlerowy Młyn, Pec, Dolna Morava… Harrachov,  Ramzova, Herlikovice, Rokytnice. Posiadają dużo km tras zjazdowych, że aż szkoda choć ich raz nie sprawdzić! Rozmaitość ośrodków jak widać jest bardzo duża – zarówno dla amatorów jak i wprawionych narciarzy.