logo bythewind.pl
Szkoła żeglarstwa

By the wind

Żeglarskie obozy letnie

Organizujemy żeglarskie obozy letnie z Wrocławia do najpiękniejszych akwenów w Polsce, najczęściej mazurskich. Każdy dzień to nowe i ekscytujące wyzwania na wodzie, eksploracja malowniczych zakątków oraz czas integracyjnych zabaw. Tworzymy przyjazną atmosferę, w której nauka żeglowania staje się pasjonującą przygodą.

Wyjazdy z doświadczoną ekipą

Obozy letnie z naszą doświadczoną ekipą instruktorów to okazja do zdobycia praktycznych umiejętności żeglarskich. Uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu obsługi jachtu, nawigacji i manewrów na wodzie. Jednocześnie obozy letnie są nie tylko sposobnością do efektywnej nauki, ale doskonałą okazją do budowania wartościowych przyjaźni. Dzieci i młodzież mogą uczyć się zasad owocnej współpracy, dzielenia radości z sukcesów i wzajemnego wsparcia w przyjaznej oraz otwartej atmosferze. Jako instruktorzy zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Aktywności odbywają się pod naszym czujnym okiem, a realizowane są na regularnie sprawdzanych jachtach.

Obozy letnie

Jesteśmy nie tylko zgraną ekipą instruktorów, ale pasjonatami żeglarstwa posiadającymi nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy w sposób atrakcyjny oraz dostosowany do wieku uczestników. Stawiamy na kompleksowe, pozytywne i zarazem bezstresowe podejście do nauki, która na naszych obozach letnich pozwala na pogłębianie wiedzy morskiej w gronie inspirujących osób. Ale nie tylko – stawiamy na naukę konstruktywnego rozwiązywania wyzwań na wodzie, osiągnięcia elastyczności i adaptacji do zmieniających się warunków.

Obozy letnie z Wrocławia ćwiczą także zdolności przywódcze. Pod naszym nadzorem oraz z zapewnianym przez nas fachowym wsparciem uczestnicy będą mogli podejmować próby samodzielnego przydzielania i rozplanowywania zadań na jachcie. Zapraszamy do zapisów!

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!