logo bythewind.pl
Szkoła żeglarstwa

By the wind

Żeglarskie obozy dla dzieci - Wrocław

Organizujemy obozy żeglarskie dla dzieci, gdzie z Wrocławia wyruszamy w najpiękniejsze rejony Mazur. Dbamy zarówno o bezpieczeństwo, jak i inspirującą atmosferę, która nie tylko sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności, ale również zawieraniu wartościowych przyjaźni i budowaniu najlepszych wspomnień. Taki obóz żeglarski dla dzieci łączy czas efektywnej nauki z chwilami pełnych relaksu, spędzonymi w fantastycznym towarzystwie.

Obóz z doświadczoną kadrą instruktorów

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo każdego uczestnika, dlatego organizowane przez nas obozy dla dzieci z Wrocławia i okolic, odbywają się z udziałem doświadczonej kadry instruktorów. Posiadamy bogatą wiedzę żeglarską oraz umiejętności pedagogiczne, a każdy z nas jest także zaangażowany w tworzenie atmosfery zaufania i zrozumienia. Chcemy, aby adepci czuli się pewnie na wodzie i ze świadomością, że otrzymują od nas odpowiednią ilość nadzoru oraz wsparcia. Nasz obóz żeglarski dla dzieci realizujemy na zadbanych jachtach, które regularnie sprawdzamy oraz utrzymujemy w doskonałym stanie technicznym, aby gwarantować bezpieczeństwo.

Nauka i morska przygoda w jednym

Uczestnicy będą mogli poznać nie tylko techniki żeglarskie, ale zasady pierwszej pomocy na wodzie oraz bezpiecznego zachowania podczas rejsu. Organizowany przez nas obóz dla dzieci z Wrocławia to nie tylko kompleksowa nauka obsługi jachtu, ale także efektywnej współpracy z członkami załogi, właściwego dzielenia obowiązków i skutecznej komunikacji na wodzie. Program obejmuje również dodatkowe atrakcje, takie jak ogniska nad brzegiem jeziora oraz gry i zabawy integracyjne. Wspólnie będziemy eksplorować malownicze okolice, aby obóz żeglarski dla dzieci stał się dla nich zarówno edukacyjnym doświadczeniem, jak i przygodą w otoczeniu przyrody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i dołączenia do naszej żeglarskiej społeczności. Razem stworzymy niezapomniane chwile na wodzie!

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!