Wyjazd na narty z Wrocławia

Express narty z Wrocławia 29.12.2023

Zieleniec narty

Dnia 29 grudnia 2023 roku wyruszyliśmy na jednodniowy wyjazd narciarski z nowa grupą. Wybraliśmy się do ośrodka narciarskiego położonego w malowniczym górskim regionie – Czarna Góra. Pogoda była przeciętna – zachmurzenie, temperatury lekko powyżej zera. Warunki zjazdowe dostateczne na stoku.

Rano spotkaliśmy się przed świtem, załadowaliśmy nasze narty do samochodu i ruszyliśmy w drogę. przed godziną 9:00 dotarliśmy na miejsce. Ośrodek narciarski przywitał nas zapierającym dech w piersiach widokiem na otaczające góry.

Po odebraniu karnetów i wypożyczeniu sprzętu, wszyscy pełni ekscytacji udaliśmy się na stok. 

Przez resztę dnia eksplorowaliśmy różnorodne trasy dostępne w ośrodku. Niektórzy z nas wybierali stoki dla zaawansowanych, podczas gdy inni preferowali łagodniejsze trasy. Mimo różnych umiejętności wszyscy mieliśmy okazję cieszyć się pięknem górskiego otoczenia i  warunkami narciarskimi.

Po kilku godzinach intensywnej jazdy odpoczęliśmy, wymieniliśmy się wrażeniami i naładowaliśmy energię przed następnymi zmaganiami na stoku.

Zachód słońca oświetlił góry o złotym blasku, co stanowiło malownicze tło dla naszych zjazdów. Podczas ostatnich godzin przed zamknięciem ośrodka skorzystaliśmy z ostatnich możliwości na stoku.

Wieczorem, z lekkim zmęczeniem, ale pełni radości z udanego dnia, wróciliśmy do domu. Jednodniowy wyjazd na narty okazał się doskonałym sposobem na oderwanie się od codzienności, spędzenie aktywnego dnia na świeżym powietrzu. To doświadczenie zdecydowanie zmotywowało nas do planowania kolejnych wyjazdów narciarskich w przyszłości.