bythewind.pl

półkolonie wrocław

DLA KOGO

Dzieci i Młodzież 13 - 19 lat

CZAS TRWANIA

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

półkolonie wrocław

Pięć dni wspaniałej przygody, codziennie coś innego,
a więc czeka Was niezapomniana wodna przygoda:

Program:
Dzień 1: Żeglarstwo

Zajęcia z teorii i praktyki: budowa jachtu, prace bosmańskie, ratownictwo oraz pływanie jachtem żaglowym razem z doświadczonym instruktorem żeglarstwa. Na pokładzie jachtu poznamy podstawy żeglowania oraz zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co początkujący żeglarz powinien wiedzieć.

Dzień 2: Narty wodne, jazda na bananie, wakeboarding, holowanie na oponce za motorówką

Dyscyplina sportowa i czynny wypoczynek polegający na jeździe na nartach wodnych za holującą motorówką. Dla chętnych także Wakeboarding czyli deska na której w ślizgu płyniemy za motorówką takie połączenie nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Krótko mówiąc świetna zabawa na wodzie !!!.Holowanie na oponce za motorówką to niesamowita i widowiskowa zabawa, zwłaszcza gdy są upalne dni. Jazda na 3-osobowym bananie za motorówką to dużo frajdy, radości i zabawy!

Dzień 3: Kajaki i rowery wodne

Dawniej odmiana transportu (wodnego), obecnie dyscyplina sportów wodnych, rodzaj turystyki lub rekreacji. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po Odrze, odkryjemy nieznany Wrocław od strony wody.

Dzień 4: Sporty motorowodne połączone z bezpieczeństwem nad wodą. Zachowanie w wodzie i nad wodą, podstawy ratownictwa

Krótki kurs udzielania pierwszej pomocy. Zasady bezpieczeństwa kąpieli, wzywania pomocy, podstaw jej udzielania potrzebującym. Wszystkiego dowiecie się od doświadczonych ratowników. Ponadto podstawy pływania jachtem motorowym, rejs po Odrze na motorówce to wspaniała niezapomniana przygoda, która pozostaje na długo w pamięci.

Dzień 5: Rejs do Miasta

Poznajemy Wrocławski Węzeł Wodny, rejs motorówkami do Miasta, przejście przez śluzy Wrocławskiego Węzła Wodnego. Będzie to niezapomniana przygoda dla małych i dużych wodniaków.

Terminy:

18.07-22.07.2022 1 turnus
25.07-29.07.2022 2 turnus

Cena:

1250 zł

W cenie zapewniamy Catering – Obiad zupa plus drugie danie i deser

Gdzie odbywają się półkolonie

Nasze półkolonie odbywają się na Odrze we Wrocławiu, między zimowiskiem barek „1” i „2”

Dodatkowe informacje

Łukasz Pochludka
tel: 503 772 229
mail: biuro@bythewind.pl

zapisz się również na obóz/ zajęcia/ kursy:

Zapisy na półkolonie

Półkolonie