ogólneGDZIE NAJLEPIEJ POJECHAĆ NA NARTY Z WROCŁAWIA?
wyjazdy
sprawdź

Gdzie najlepiej pojechać na narty z Wrocławia?

wyjazdy
sprawdź

GDZIE NA NARTY Z WROCŁAWIA?

Zieleniec narty

GDZIE NAJLEPIEJ WYBRAĆ SIĘ NA NARTY NIEDALEKO WROCŁAWIA?

Robi się coraz chłodniej, zaraz zacznie się sezon narciarski dla wielbicieli szaleństwa na śniegu zrobiliśmy zestawienie fajnych miejsc do jazdy na nartach w odległości od 1,5 do 2 godzin jazdy samochodem z Wrocławia. Każdy fan jazdy na nartach mieszkający we Wrocławiu lub w jego okolicach na pewno przynajmniej raz w sezonie zimowym skorzysta z poniższych miejsc.

ZIELENIEC NARTY – ZACZNIJMY OD NAJPOPULARNIEJSZEJ DLA MIESZKAŃCÓW WROCŁAWIA I JEGO OKOLIC MIEJSCOWOŚCI JAKIM SĄ DUSZNIKI ZDRÓJ I ZNAJDUJĄCY SIĘ TAM STOK ZIELENIEC SKI ARENA

Sokolec narty

Stok Zieleniec Ski Arena znajduje się w odległości 110 km od południowych granic Wrocławia jest to najpopularniejszy, a zarazem największy stok narciarski w Sudetach Środkowych. Jest otoczony przez Masyw Śnieżnika, Góry Złote, Góry Bystrzyckie, Góry stołowe i Góry Bardzkie. Częstym błędem jest mówienie, że Zieleniec leży w Kotlinie Kłodzkiej,a  w rzeczywistości leży poza nią w dolinach rzek.

W zieleńcu znajdziemy dla snowboardzistów i narciarzy 29 wyciągów narciarskich i kolejkę gondolową z kanapami. Dostępnych jest ponad 20 kilometrów narciarskich i snowboardowych tras o zróżnicowanym  stopniu trudności. Większość zjazdów jest oświetlona więc można poszaleć do godziny 21:00. Z każdego wyciągu można korzystać z jednym karnetem, kupionym na miejscu lub przez internet.

CZARNA GÓRA NARTY – KOLEJNE MIEJSCE DO JAZDY NA NARTACH BLISKO WROCŁAWIA ZNAJDUJE SIĘ W CZARNEJ GÓRZE I NAZYWA SIĘ CZARNA GÓRA RESORT

Czarna Góra Narty

POJEDŹ Z NAMI NA NARTY Z WROCŁAWIA

Czarna Góra narty

SOKOLEC NARTY – PRZENIEŚMY SIĘ TERAZ NA NARTY DO SOKOLCA NA PRZEŁĘCZ SOKOLĄ SKI

wyjazd na Czarną Górę na narty

SZKLARSKA PORĘBA NARTY – NASTĘPNYM FAJNYM MIEJSCEM DLA NARCIARZY JEST SKIARENA W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

Wyjazd na narty do Zieleńca
Wyjazd na deskę do Zieleńca